Wakacje nad morzem w Ligurii | Urlop we Włoszech

Blisko plaży i morza i jednocześnie dowolność w spędzaniu czasu. Wakacyjna willa, dom, lub inna forma zakwaterowania blisko morza dostępne są na Twoje zawołanie.

Wakacje nad samym morzem

Wyobraź sobie pobudkę o poranku, słysząc delikatny szum fal uderzających o plażę. Jeśli lubisz ten dźwięk i chcesz robić tylko to, na co masz ochotę, to zalecamy Ci wynajem jednego z naszych domów wakacyjnych nad morzem lub apartamentów tuż przy morzu.

Kwiaty nad liguryjskim morzem

Co może być lepsze podczas twojego pobytu niż zasmakowanie włoskiego dolce vita przy znakomitym espresso w jednym z wielu barów, lub tradycyjnej potrawy spaghetti al pesto w nadmorskiej restauracji?

Po wypiciu i zjedzeniu, dlaczego nie przejść się po lokalnych sklepach, lub zawędrować na targ, na którym znajdziesz ubrania, tradycyjne specjały, świeże owoce i warzywa, ryby i wiele więcej?

Liguria ma to wszystko i zaoferować może jeszcze więcej.

Liguria jest idealnym punktem wyjścia na różnego rodzaju wycieczki po okolicach. Główną atrakcją dla młodszych i starszych jest obserwowanie waleni i delfinów, które znalazły sobie idealną przestrzeń życiową na liguryjskim wybrzeżu.

A wieczorem? Aby spędzić go w niezapomnianej atmosferze, wybierz się po prostu na spacer po miasteczku, wstąp do jednej z wielu restauracji zapraszających na znakomite kolacje i wino. A na koniec  - co powiesz na spacer po plaży? 

 

Promenada nad morzem w San Bartolomeo al Mare

Nadmorskie Portofino

Łódź na plaży we Włoszech

Palmy nad morzem w Ligurii

Plaża w Alassio

Zachód słońca podczas lata we Włoszech

Ciesz się zachodem słońca!

Jeśli kusi Cię pomysł wakacji nad morzem dla siebie i swojej rodziny, możesz wybrać jeden z naszych apartamentów, domów i innych kwater wakacyjnych blisko morza.

   AGBs   Polityka Prywatności    Informacje prawne

© 2000 - 2015 BlumenRiviera GmbH
Oferty nie są wiążące i mogą ulec zmianie.

Last Update: 29.03.2015 07:11:55